Algajatele ja edasijõudnutele

Stuudio35 koolitused

Stuudio 35 pakub võimalust fotoalaste teadmiste ja oskuste laiendamiseks. Meie koolitused sobivad suurepäraselt fotohuvilistele olemasolevate oskuste täiendamiseks kui ka ettevõtjatele, kes soovivad tootele või brändile läbi fotokunsti turundusliku eelise andmist.

 

Kuidas pildistada nii, et fotod räägiksid lugusid ja lummaksid vaatajaid? Kuidas seadistada kaamerat ja töödelda fotosid viisil, et värvid ärkaksid ellu ja varjudesse tekiks hingus, et foto moodustaks terviku või ärataks hoopis vastupandamatu uudishimu kaadrist välja jääva järele? Kuidas luua fotosid, millele lihtsalt ei saa laiki panemata jätta ning mis muudavad Sinu ettevõtte kliendid selle paadunud fännideks?

Just sellistele küsimustele mõeldes oleme kokku pannud Stuudio 35 mitmekülgse koolituskava. Meie koolitused sobivad hästi nii fotograafiahuvilisele, kes soovib enda teadmisi laiendada ja pildistamisoskust mitmekülgselt lihvida, kui ettevõttele või personalile, et tootele või brändile läbi fotokunsti turunduslik eelis anda.

Kui see oled Sina, on meie fotograafia- ja fototurunduskoolitus mõeldud just Sulle! Stuudio 35 koolitusi pakuvad pikaajaliste ja mitmekülgsete fotograafiagakogemustega koolitajad. Kohandame koolituse täpselt Sinu soovide ja eelnevate kogemuste järgi, et saaksid sellest maksimaalselt kasu, mistahes fotograafia valdkonnas vilumust suurendada soovid, alates parima kompositsiooni leidmisest kuni järeltöötluse, visuaalturunduse ja fotoaparaadi seadistamiseni välja. 

Miks meiega õppida?

Pildista nagu proff

Et fotod saavutaksid tehnilise täiuse, on vaja selgeks saada fotograafia algtõed ning aparaadi õige seadistamine (isegi, kui pildistad nutiseadmega). Nii muutub töövahend Sinu loomingulisuse käepikenduseks. Hästi pildistama saab õppida vaid pildistades, seetõttu on meie koolitustes lisaks teooriale võrdselt tähtsal kohal ka praktika ning koolituse järgne tugi.

Pane oma pildid kõnelema

Tehniliselt korrektne pilt on hea fotograafia üheks oluliseks võtmeks. Et aga foto oleks enamat, kõnetaks vaataja sisekaemust ja haaraks tähelepanu, sellest üksi ei piisa. Õpetame Sulle, kuidas näiteks valgust saab kasutada kompositsiooni osana ning värvide ja varjudega mängida nii, et pildid ellu ärkaksid. Paneme oma koolitustes rõhku sellele, et õpiksid oma loovust maksimeerima ning looma kõnekaid ja isikupäraseid fotosid.

Sinu näoga koolitus

Oleme oma koolitused üles ehitanud mõeldes Sinu soove ning vajadusi silmas pidades. Meie prioriteet on Sind toetada ja suunata, et saaksid selgeks selle, mida tulid õppima ning tunneksid ennast meie käe all hästi! Kui näiteks teistega koos õppimise tempo on Sinu jaoks liiga kiire või soovid üks ühele nõustamist, on lahendused ainult kokkuleppimise kaugusel!

Soovid osaleda koolitusel? Kirjuta meile!

  Meie Koolitajad

  Stuudio 35 koolitajad on pikaajalise fotograafia ja turundusalase kogemusega ning aastate jooksul pildistanud nii ajakirjadele, ettevõtetele, kui eraisikutele. Soovime Sulle edasi anda oma kogemustest ja teadmistest õpitu, alustades kaamera käsitlemisest, kuni värvide, fototöötluse ja visuaalturunduseni. Usume veendunult, et õppimine ei tohi kunagi olla igav – nii on Stuudio 35 üles ehitatud nii, et erinevaid trikke ja nippe katsetades oleks ka väga keerukaid oskuseid võimalik lihtsalt omandada.

  Kas ei leidnud sobivat koolitust?

   

  Aga tunned siiski vajadust, fotograafia alaste oskuste õppimise järgi? Aitame sind hea meelega kokku panna just sulle või sinu töötajatele sobiva koolitusprogrammi. Võta ühendust ja arutame läbi, mis on need teemad, milles vajad tuge!

  Võta meiega ühendust

  OLEME EESTI TÖÖTUKASSA KOOLITUSKAARDI AMETLIK KOOSTÖÖPARTNER

   

  Koolituste otsingut töötukassa alates 16.01.2023 enam veebilehel ei avalikusta. Eesti Töötukassa veebilehel on leitav ja avalik ainult koolituskaardi koostööpartnerite nimekiri, kust saab ülevaate, millistes õppekavarühmades partnerid praegusel hetkel koolitusi pakuvad.

  Kliendid, kellel on töötukassaga koolitusvajadus kokku lepitud, näevad e-töötukassasse sisenedes teie poolt sisestatud kõiki koolitusi. Selle muudatuse kohta on leitav ka uudis https://www.tootukassa.ee/et/uudised/koolituste-otsing-asub-e-tootukassas.

  Muudatus on tingitud asjaolust, et klient saaks esmalt tööpakkumiste põhjal koos oma nõustajaga analüüsida, kas tal on takistusi tööle asumiseks ning kuidas töötukassa saab teda toetada. Kui klient vajab tööle saamiseks oskust, mida saab omandada ainult koolitusel ja töötukassa seda hanke teel tellitud koolitusena ei paku, võimaldatakse koolitust koolituskaardiga ning klient saab valida e-töötukassas endale sobiva koolituse.

  Koolitusele registreerimise sooviga tuleb enne koolitusvajadus töötukassa nõustajaga kokku leppida. Alles siis avaneb võimalus koolitust valida ja sellele registreeruda. Huvi korral võtke ühendust kontaktvormi kaudu või helistage telefonil 55635914. E-kirja saab saata aadressile info@stuudio35.ee

  Kontakt

  Koolitused@stuudio35.ee
  +372 55635914
  Kopli 35B/4,
  Tallinn 10412, Harjumaa

  Koolituste info