TEHNIKA

Pane valgus tööle. Stuudio35 varustuse seast leiad suure valiku erinevaid softbox’e, alustades Elinchrom Octa 170-st kuni Beauty Dish-ini välja. Puudust ei pea tundma ka inimsuuruses peegeldajatest ja negatiiv V-flat’idest. Kui eelistad töötada naturaalse valgusega, kannavad selle eest hoolt stuudios kuus suurt akent!

Vaata tehnikat

Fototaustad

Kõik vajalik loovaks lähenemiseks. Meie fotostuudiost leiad Eesti ühe suurima valiku paberfoone – beebiroosast kohvibeežini. Lisaks on sinu käsutuses ka mitmekesine valik kangaid, eri värvi seinu ning kunstipäraseid penoplastist taustu. Loomulikult on olemas ka klassikaline 3,5 meetri laiune valge taust.

Vaata taustu

Automaatne ja privaatne.

Segamatu keskkond. Stuudio35 on Eesti esimene automaatne ja ka kontaktivaba fotostuudio! Lihtsalt vali sobiv aeg, tasu broneeringu eest veebis ja saadame sulle koodi, millega pääsed ise stuudiosse. Saate tunda end kui kodus. Kohvi ja tee võimalus ning tasuta parkimine.

Vaata stuudiot

Stuudio35


Leia enda ruum.

Stuudio35 on hubane ja inspiratsioonist pakatav fotostuudio, mille oleme kujundanud iga fotograafi loovust silmas pidades. Kõrgete lagedega ning avaras (130 m²) stuudios on kuus suurt akent, muljetavaldav valik softbox’e ning hulk erinevaid liigutatavaid taustu. Kõik selleks, et meie valgusküllane stuudio muuta lõputute võimalustega loovruumiks.

Lisaks on stuudios võimalik korraldada ka koolitusi, workshop’e, kohtumisi või mis tahes muid koosviibimisi. Puudu ei ole ka kööginurgast, kus endale kohvi või teed valmistada ning loomulikult kostitame sinu nutiseadmeid tasuta wifi ning autot tasuta parkimiskohtadega.

Tule külla!

Broneeri aeg

Stuudio35 tehnika


2 x Elinchrom 500 /3 x Elinchrom 600/ 1 x Elinchrom D-Lite 2Rotalux Squarebox 70 cm (27″) / Rotalux Stripbox 50×130 cm (20×51″)Rotalux Stripbox 35×100 cm / Rotalux Octabox 135 cm (53″)Rotalux Octabox 175 cm (69″) /Rotalux Deep Octabox 70 cm (27.5″)2xPortalite Square 40 cm/ High Performance Reflector 48° 26 cmSoftlite Silver Reflector 70cm 64° /Snoot Reflector & GridBackground Reflector/Barndoor Set 21 /Westcott 220 cm hõbedane paraboolne hajutav vihmavari / erinevat värvi kiled / inimsuuruses peegeldajad ning negatiiv v-flatid.

Rendi tunnitasu

35 €

Rendi stuudiot tunni alusel

Broneeri aeg

24 H rent

300 €

Rendi stuudio 24 tunniks

Broneeri aeg

Stuudio mentor

35 €

Stuudiovalgustuse juhendus 30 minutit

Uuri lähemalt

Kuidas kohale jõuda?


Stuudio35 asub Kopli tööstuslinnakus, Kopli 35b/4. Sissepääs on Willa kohviku ja Maxima vahel – lihtsalt möödu esimesest Bon Bon majast.

Asume maja teisel korrusel, sissepääs on maja küljel.

Võta ühendust