„Armastus annab kõigele muule mõtte.“

Fotograaf ja koolitaja Kristiin Kõosalu

Kristiini poolt läbiviidavad koolitused:

Stuudifotograafia grupi- ja individuaalkoolitused
Tootefotograafia koolitused

Kristiini tiivustavad elus kõige rohkem kunst, pere, sõbrad ja põnevad inimesed. Kõige vabamalt tunneb ta ennast heas seltskonnas, süvenedes suurima heameelega põnevatesse vestlustesse, mis tihtipeale hilistesse öö- ja hommikutundidesse suubuda võivad. Kristiini jaoks annavad elule värvi ja sügavuse just sellesse kootud lähisuhted, mille mänglev põimumine oma lõpmatus külluses on suureks inspiratsiooniallikaks ka tema kunstile. Suure tähega Armastus valguse, inimeste ja elu vastu ning soov seda kõike jäädvustada tõid Kristiini ka fotograafia juurde, mis kiiresti kasvas nii karjääriks, kireks kui elustiiliks. Pildistamisega on ta tegelenud aastast 1995 ning koos videograafia ning visuaalkommunikatsiooniga kuulub see lahutamatult tema professionaalse karjääri põhitahkude hulka.

Portree ja moefotod

Pildistamisesse, filmimisse või tegelikult mistahes vaatlemisse võib Kristiin anduda jäägitult ning läbi tema pilgu sünnib sellest alati loomingut. Pole subjekti, mille kaadrisse püüdmisest Kristiin huvituda ei võiks, kusjuures subjektiga kontakti otsides eelistab ta hands-on stsenaristi rolli asemel samuti pigem vaatleva dirigendi oma, jättes vaadeldavale alati olemiseruumi ja vabadust enda piire ise defineerida.

Tõelise seltskonnahingena meeldib Kristiinile töötada kõige rohkem loovusest sumisevas seltskonnas, kus teiste kunstihingedega koos luua ja oma maailmu ehitada. Sellest soovist sündis ka Stuudio 35, mis Pillega kaasasutati 2015. aastal. Oma pika ja viljaka karjääri vältel omandatud kogemusi jagab Kristiin koolitajana Stuudio 35 stuudio- ja turundusfotograafia koolitustes suurima heameelega, vürtsitades materjali omanäoliste näidete ja põnevate nippidega.

Tootefotod