Minu missioon foto mentorina on olla toeks esimeste sammudega, et õpilased saaksid tugeva baasi kirjus fotograafia maailmas.

Gerda Carina professionaalne portreefotograafi karjäär algas juba 15 aastat tagasi. Fotograafia õpinguid jätkas ta Londonis ning sukeldus valdkonda sügavuti ja rahvusvaheliselt. Tänaseks töötab ja elab ta Monaco Vürstiriigis ning on mentoriks olnud väga paljudele inimestele. Kõik need julged sammud avasid talle uksed erinevateks võimalusteks ülemaailmselt ja ta jätkab foto mentorina erinevates riikides rahvusvaheliselt.

Tuntumad nimed Gerda Carina portfoolios on Formula One sõitja Esteban Ocon, Vogue Arabia, näitlejanna Deepika Padukone, endise bändi One Direction laulja Liam Payne, hetkel edetabelite tipus olev Iiri laulja Dermot Kennedy, Rita Ora, Brooklyn Beckham, Wallis Day, Little Dragon, tuntud teleshow Britain’s Next Top Model, Goodwood Revival ja palju muud.

Gerda Carina missioon foto mentorina on olla toeks esimeste sammudega, et õpilased saaksid tugeva baasi kirjus fotograafia maailmas.

Tehtud tööd