Minu missiooniks fotograafia mentorina on aidata sind esimeste sammudega ja olla sulle toeks sel teekonnal.

Minu sooviks on anda edasi tugevad baasteadmised, et sul oleks võimalikult kerge orienteeruda fotograafia kirjus maailmas!

Gerda Carina kolis Londonisse kohe peale keskkooli lõppu,ajal, kui ta oli vaid 18 aasta vanune.

Oma algusaastatel võttis naine palju erinevaid fotograafia teemalisi kursuseid ja loenguid, kuid kõige kiirem areng tekkis tal võtteplatsil, teisi oma ala profesionaale assisteerides.

Tänaseks on Gerda Carina fotograafia rada käinud 15 aastat, maailma eri paigus reisides ja elades. 

Lisaks pildistamisele oskab ta edasi anda kõrgtasemel klienditeenindust viisil, et kliendid tulevad alati hea meelega tagasi ja soovitavad teda ka tuttavatele.

Kuna ta ise on väga kirglik õppija siis usub ta, et see on üks eelis, miks ta oskab enda teadmisi edasi anda moel, et see sütitab ka kuulajaskonnas suurema kire fotograafia vastu.

 

Tuntumad nimed Gerda Carina portfoolios on Formula One sõitja Esteban Ocon, Vogue Arabia, näitlejanna Deepika Padukone, endise bändi One Direction laulja Liam Payne, hetkel edetabelite tipus olev Iiri laulja Dermot Kennedy, Rita Ora, Brooklyn Beckham, Wallis Day, Little Dragon, tuntud teleshow Britain’s Next Top Model, London Fashion Week,Circé Restaurant, Goodwood Revival ja palju muud.

Igaüks, kes on Gerda Carina kursustel käinud,TEAB, et tema energia on väga kandev ja teeb õppimise sealjuures kergeks ja huvitavaks.

Enda koolitustel loob ta turvalise ruumi, kus ka kõige ebakindlam õppija tunneb soovi ennast mugavustsoonist välja venitada. Sa võid avastada, et oled koolituse käigus saanud paljude ‘’ahhaa’’ momentide osaliseks ning sinu arusaamad loomingust, võimekusest ja potensiaalist tõusevad järgmisele tasemele. 

Gerda Carina koolitustele jõuavavad need inimesed, kes sisimas on otsustanud, et soovivad kogeda midagi uudset ja on valmis omandama “kastist väljaspool” teadmisi.

Tema koolitustel on õhus pidev põnevus ja inimesed tunnevad toetatud ruumis huvi mugavustsoonist välja tulla, ennast proovile panna ja areneda.

Tehtud tööd