Portree fotokoolitus algajatele

 

Gerda Carina portree fotograafia koolitus algajatele on mõeldud kõigile, kes soovivad alustada teekonda professionaalse fotograafina. See koolitus on tugev hüppelaud sellel erialal ning on vajalik, et osaleda Gerda Carina kursusel edasijõudnutele.


Koolituse info

Koolituse kestvus ja maht: kahepäevane koolitus/ 19AKT (6 AT teooria, 9 AT praktiline töö)
Toimumisaeg:
3. ja 4. juuni 2023
Koolituse maksumus: 840€
Koolitajad: Gerda Carina

Miks see kasulik on:

Koolitusele on oodatud tõelised huvilised, sest peale koolituse lõppu on pea ning märkmepaber täis väga palju uusi ja vajalike teadmisi, mis vajavad pidevat praktiseerimist. Lisaks omandab õpilane oskusi, mis annavad tugeva baasi Gerda Carina edasijõudnutel koolitusteks, kus tase on veel kõrgem.

Gerda Carina ise on väga kirglik fotograafia maailma suhtes rahvusvaheliselt juba viimased 15 aastat ning veel kirglikum selle õpetamise ning oma teadmiste edasi andmise suhtes.

See koolitus avab seni teadmata uksed. Antud kogemus tuleb kasuks CV’s ning juba peale kahte päeva tunneb õpilane, et kõik on võimalik.

Kõige enim õpib õpilane lisaks pildi tegemisele ka inimsuhteid ning kuidas panna ka kõige kohmakam ning häbelikum inimene ennast kaamera ees tundma nagu ajakirja kaanestaar.

Ole valmis sukelduma maagilisse portreefotograafia maailma ning õppima professionaaliks.

Mida koolitus sisaldab:

Gerda Carina koolitab gruppi maksimaalselt kuue õpilasega. Pole vaja muretseda selle pärast, et grupp on liiga suur. Kogu koolituse tegevus on ilusti ära jagatud nõnda, et kõik saavad luua endale tugevad portree pildid modellist, mida lisada enda portfooliosse.

Lisaks õpib koolituse käigus õpilane, kuidas näeb välja “õige” poseerimine; kuidas luua kõrge kvaliteediga foto; kuidas photoshopis high-end fototöötlust teha; kuidas vastavat tasu kliendi käest küsida.

Loomulikult jagab Gerda Carina, kuidas on üles ehitatud tema süsteem; kuidas ennast ning enda tööd esitleda ja müüa; kuidas näha rohkem võimalusi sellel erialal läbilöömiseks; kuidas luua endale professionaalne tiim ning palju muud.

Kõige enam soovib portree fotograaf Gerda Carina edasi anda enda teadmisi, mida ta viimase 10 aasta jooksul on õppinud ning kogenud Londonis, Monacos ning mujal maailmas töötades oma ala parimatega. See koolitus mõjub igale õpilasele kindlasti uudselt ning inspireerivalt.

Koolituse läbimisel oskab õpilane:

  • luua endale oma professionaalne tiim fotosessioonideks
  • poseerida modelli kaamera ees
  • high-end fototöötlust
  • küsida vastavat tasu kliendi käest
  • ehitada üles oma toode ning tööprotsess
  • ennast ning enda tööd esitleda ning müüa
  • näha rohkem võimalusi, kuidas sellel erialal läbi lüüa
  • piisavalt, et osaleda Gerda Carina fotokoolitusel edasijõudnutele
Tutvu koolituse päevakavagaÕPPEKAVA

Miks Gerdalt õppida?

Gerda Carina professionaalne portreefotograafi karjäär algas juba 15 aastat tagasi. Fotograafia õpinguid jätkas ta Londonis ning sukeldus valdkonda sügavuti ja rahvusvaheliselt.

Tänaseks töötab ja elab ta Monaco Vürstiriigis ning on mentoriks olnud väga paljudele inimestele. Kõik need julged sammud avasid talle uksed erinevateks võimalusteks ülemaailmselt ja ta jätkab foto mentorina erinevates riikides rahvusvaheliselt.

Tuntumad nimed Gerda Carina portfoolios on Formula One sõitja Esteban Ocon, Vogue Arabia, näitlejanna Deepika Padukone, endise bändi One Direction laulja Liam Payne, hetkel edetabelite tipus olev Iiri laulja Dermot Kennedy, Rita Ora, Brooklyn Beckham, Wallis Day, Little Dragon, tuntud teleshow Britain’s Next Top Model, Goodwood Revival ja palju muud.

Gerda Carina missioon foto mentorina on olla toeks esimeste sammudega, et õpilased saaksid tugeva baasi kirjus fotograafia maailmas.