„Ka kõige ulmelisemad ideed on võimalik ellu viia.“

Fotograaf ja koolitaja Pille Aro

Pille on elupõline kunstnik ja ettevõtja ning Stuudio 35 kaasasutaja, kelle jaoks elu kõige põnevam osa sünnib raamidest väljas. Nii otsib Pille pidevalt võimalusi teha asju uudselt. Ta on loomult looja, kusjuures loodu hoidmist ja sellele ruumi ning hingamise andmist peab ta sama tähtsaks osaks oma kunstist, kui kaadrisse jäävat. Püsiv tähelepanu töökeskkonnale, selle esteetikale, tunnetusele ning kokkumängule funktsionaalsusega on üheks suureks põhjuseks, mis on Pillet ajendanud aastate vältel asutama mitmeid fotostuudioid.

Tee fotograafiani avastas Pille 14 aastat tagasi, kui tema vaimusilmas hakkasid kangastuma kõiksugused pildid, mis vastupandamatult reaalsusesse soovisid pääseda. Mõte vaimusilmas nähtavat pildile saada kasvaski Pilles huviks fotograafia vastu, millega professionaalselt on ta tänaseks tegelenud 12 aastat. Loovusest ei tule Pillel kunagi puudust ja ta usub järeleandmatult, et ka kõige ulmelisemad ideed on võimalik ellu viia. Peaasi, et jääd iseendale truuks, austad elu keerdkäike ja lähened nii loodusse kui loodavasse alati hoolivalt.

Pille poolt läbiviidavad koolitused:

Stuudifotograafia grupi- ja individuaalkoolitused

Portreefotod

Oma muusadega veedab Pille hea meelega üks ühele aega, kusjuures iga töö jaoks on vaja veidi erinevat keskkonda (mida silmas pidades on ka Stuudio 35 loodud pakkuma lahenduste rohkust ja erinevaid nurgakesi?). Aastatega on Pille aga üha enam adunud, et looming õitseb veel paremini, kui ideid ja mõtteid saab teistega jagada. Koostööst Kristiiniga sündis ka Stuudio 35, mida Pille peab oma kõige ehedamaks ja õdusamaks loodud ruumiks. Koolitajana rõhutab Pille terviku nägemist, tuletades meelde, et pilt ei lõpe tingimata sugugi kaadri raamides. Ta võtab alati aega, et süveneda õppija küsimustesse ning julgustab leidma omapäraseid lahendusi.