STUUDIO35 FOTOKOOLITUSED

Stuudio 35 pakub võimalust fotoalaste teadmiste ja oskuste laiendamiseks. Meie koolitused sobivad suurepäraselt fotohuvilistele olemasolevate oskuste täiendamiseks kui ka ettevõtjatele, kes soovivad tootele või brändile läbi fotokunsti turundusliku eelise andmist.

Kuidas pildistada nii, et fotod räägiksid lugusid ja lummaksid vaatajaid? Kuidas seadistada kaamerat ja töödelda fotosid viisil, et värvid ärkaksid ellu ja varjudesse tekiks hingus, et foto moodustaks terviku või ärataks hoopis vastupandamatu uudishimu kaadrist välja jääva järele? Kuidas luua fotosid, millele lihtsalt ei saa laiki panemata jätta ning mis muudavad Sinu ettevõtte kliendid selle paadunud fännideks?

Just sellistele küsimustele mõeldes oleme kokku pannud Stuudio 35 mitmekülgse koolituskava. Meie koolitused sobivad hästi nii fotograafiahuvilisele, kes soovib enda teadmisi laiendada ja pildistamisoskust mitmekülgselt lihvida, kui ettevõttele või personalile, et tootele või brändile läbi fotokunsti turunduslik eelis anda.

Kui see oled Sina, on meie fotograafia- ja fototurunduskoolitus mõeldud just Sulle! Stuudio 35 koolitusi pakuvad pikaajaliste ja mitmekülgsete fotograafiagakogemustega koolitajad. Kohandame koolituse täpselt Sinu soovide ja eelnevate kogemuste järgi, et saaksid sellest maksimaalselt kasu, mistahes fotograafia valdkonnas vilumust suurendada soovid, alates parima kompositsiooni leidmisest kuni järeltöötluse, visuaalturunduse ja fotoaparaadi seadistamiseni välja. 

Stuudio35 koolitused

Tegemist on kahepäevase individuaalse intensiivkoolitusega algajale, mis kestab 19 akadeemilist tundi. Paindlike individuaalprogrammidega tagame igale õpilasele võimalikult isikliku lähenemise, et ta saaks vastused just täpselt neile küsimustele, mis teda huvitavad. Keskendume kõige tähtsamatele tõdedele. Anname palju algajale olulisi teoreetilisi nõuandeid aga veelgi rohkem näitame, kuidas teooriat parktilises elus kasutada. Koolituse teoreetiline ja praktiline osa käivad koos.

Koolituse info

Tegemist on kahepäevase grupikoolitusega algajatele, mis kestab 19 akadeemilist tundi. Keskendume kõige tähtsamatele fotograafia tõdedele. Mis on ISO, säriaeg ja ava ning kuidas seadistada kaamerat?

 

Koolituse info

Stuudiofotograafia koolitus on mõeldud fotograafidele, kes soovivad lisada oma oskuste arsenali stuudiofotograafia. Kui seni oled pildistanud õues või lokatsioonis loomuliku valgusega, siis tule õpi meie juures pildistama välkudega nii inimesi kui ka tooteid. Koolitus sobib õppijale, kes oskab iseseisvalt algtasemel fotokaamerat kasutada.

Koolituse info

Koolitus on mõeldud fotograafidele, kes soovivad saada kindlust ja praktikat, et iseseisvalt stuudios toimetada. Kursuse raames vaatame läbi kõik vajalikud sammud, et iseseisvalt valgust seada ning välkudega toimetada.

Anname ülevaate, kuidas erinevate taustade puhul on mõistlik paigutada valgust ning kuidas on võimalik luua erinevaid valgusefekte (nt mustrid ja põnevad varjud, värvikiled või kuidas hoopis valge taust mustaks pildistada).

 

Koolituse info

Kui oled esimest korda või üle pika aja fotostuudios, kulub hakatuseks ikka ära üks väike ülevaatlik koolitus. Just täpselt ühe sellise, mis räägib stuudiotehnikast, valgusskeemidest, taustadest ja fotostuudio muudest võimalusest me korraldamegi.
See on tehniline koolitus neile, kes tunnevad stuudios pildistades ebakindlalt, tahavad värskendada olemasolevaid või omandada uusi teadmisi. Õpetame, mida on stuudios pildistades vaja teada ja silmas pidada.

 

Koolituse info

Tootefoto koolitus

Koolituse info peagi tulemas

Miks meiega õppida?

Pildista nagu proff

Et fotod saavutaksid tehnilise täiuse, on vaja selgeks saada fotograafia algtõed ning aparaadi õige seadistamine (isegi, kui pildistad nutiseadmega). Nii muutub töövahend Sinu loomingulisuse käepikenduseks. Hästi pildistama saab õppida vaid pildistades, seetõttu on meie koolitustes lisaks teooriale võrdselt tähtsal kohal ka praktika ning koolituse järgne tugi.

Pane oma pildid kõnelema

Tehniliselt korrektne pilt on hea fotograafia üheks oluliseks võtmeks. Et aga foto oleks enamat, kõnetaks vaataja sisekaemust ja haaraks tähelepanu, sellest üksi ei piisa. Õpetame Sulle, kuidas näiteks valgust saab kasutada kompositsiooni osana ning värvide ja varjudega mängida nii, et pildid ellu ärkaksid. Paneme oma koolitustes rõhku sellele, et õpiksid oma loovust maksimeerima ning looma kõnekaid ja isikupäraseid fotosid.

Sinu näoga koolitus

Oleme oma koolitused üles ehitanud mõeldes Sinu soove ning vajadusi silmas pidades. Meie prioriteet on Sind toetada ja suunata, et saaksid selgeks selle, mida tulid õppima ning tunneksid ennast meie käe all hästi! Kui näiteks teistega koos õppimise tempo on Sinu jaoks liiga kiire või soovid üks ühele nõustamist, on lahendused ainult kokkuleppimise kaugusel!

Meie fotograafid ja koolitajad

Stuudio 35 koolitajad on pikaajalise fotograafia ja turundusalase kogemusega ning aastate jooksul pildistanud nii ajakirjadele, ettevõtetele, kui eraisikutele. Soovime Sulle edasi anda oma kogemustest ja teadmistest õpitu, alustades kaamera käsitlemisest, kuni värvide, fototöötluse ja visuaalturunduseni. Usume veendunult, et õppimine ei tohi kunagi olla igav – nii on Stuudio 35 üles ehitatud nii, et erinevaid trikke ja nippe katsetades oleks ka väga keerukaid oskuseid võimalik lihtsalt omandada.

Kristiin Kõosalu

Pille Aro

Konstantin Tatar

Stuudiofotograafia

Mariann Liimal

Mariann Liimal

Robert Markus Liiv

Kas ei leidnud sobivat koolitust?

 

Aga tunned siiski vajadust, fotograafia alaste oskuste õppimise järgi? Aitame sind hea meelega kokku panna just sulle või sinu töötajatele sobiva koolitusprogrammi. Võta ühendust ja arutame läbi, mis on need teemad, milles vajad tuge!

Võta meiega ühendust
Kontakt

Koolitused@stuudio35.ee
+372 55635914
Kopli 35B/4,
Tallinn 10412, Harjumaa

Koolituste info