stuudio35 asukoht

Hea külaline!

 

Sellelelt lehelt leiad kogu vajaliku info stuudio asukoha ning kodukorra kohta.

 

Kuidas tulla?

Stuudio35 asub aadressil Kopli 35b/4. Esmalt jaluta või sõida läbi Maxima ja Willa kohviku vahelistest väravatest ning hoia vasakule, möödudes hallist tellismajast. Seejärel avaneb sulle vaade Muhu leiva hoonele, mille 2. korrusel asubki meie valgusküllane stuudio. Sissepääs stuudiosse asub hoone paremal küljel, ukse peal onka Stuudio35 silt.

 

 

Parkimine

Tööpäevasel ajal ja laupäeval saad oma auto parkida stuudio ukse juures asuvatele parkimiskohtadele. Kui sinu broneeritud stuudiosessioon lõpeb aga peale 18.00 või leiab aset pühapäeval, on Maxima ja Willa kohviku vahelised väravad õhtuks suletud ning sellel juhul palume autod jätta Maxima ette parklasse.

Ajaarvestused

Et Sina ja kõik teised stuudiokülastajad võrdselt meie stuudio hüvesid nautida saaksid, palume Sul kinni pidada broneeringu kellaaegadest. Soovitame seega soojalt olla broneeringu alguseks aegsasti kohal ning palume Sul mitte minna üle broneeritud aja.

Hubane stuudioelamus

Et kõigil oleks mõnus ja mugav, palume Sul stuudios viibides hoida puhtust ja korda ning sessiooni lõppedes asetada asjad omale kohale tagasi. Palun võta kaasa ka vahetusjalanõud või viibi nende puudumisel stuudios sokkides.

Hästikäituvad lemmikloomad on stuudios lubatud.

Stuudios ei ole lubatud suitsetamine ning alkoholi tarvitamine.

Fotosessioonile tulevad kliendid ja lapsevanemad vastutavad täielikult iseenda ja laste turvalisuse ning ohutuse eest kogu pildistamise kestel. Stuudio ei vastuta külastajate tervisekahjustuste ja vigastuste eest.

 

Kohtumiseni stuudios,

 

Stuudio35 meeskond

 


Stuudiorent

TEHNIKA

Pane valgus tööle. Stuudio35 varustuse seast leiad suure valiku erinevaid softboxe, alustades Elinchrom Octa 170-st kuni Beauty Dish-ni välja. Puudust ei pea tundma ka inimsuuruses peegeldajatest ja negatiiv V-flat-idest. Kui eelistad töötada naturaalse valgusega, kannavad selle eest hoolt stuudios kuus suurt akent!

Vaata tehnikat

Fototaustad

Kõik vajalik loovaks lähenemiseks. Meie fotostuudiost leiad Eesti ühe suurima valiku paberfoone – beebiroosast kohvi beežini. Lisaks on sinu käsutuses ka mitmekesine selektsioon kangaid, eri värvi seinu ning kunstipäraseid penoplastist taustu. Loomulikult on olemas ka klassikaline 3,5 meetri laiune valge taust.

Vaata taustu

Automaatne ja privaatne.

Segamatu keskkond. Stuudio35 on Eesti esimene automaatne ja ka  kontaktivaba fotostuudio! Lihtsalt vali sobiv aeg, tasu broneeringu eest veebis ja saadame sulle koodi, millega pääsed ise stuudiosse. Saate tunda end kui kodus. Kohvi ja tee võimalus ning tasuta parkimine.

Vaata stuudiot

Stuudio35


Leia enda ruum.

Stuudio35 on hubane ja inspiratsioonist pakatav fotostuudio, mille oleme kujundanud iga fotograafi loovust silmas pidades. Kõrgete lagedega ning avaras (130 m²) stuudios on kuus suurt akent, muljetavaldav valik softboxe ning hulk erinevaid liigutatavaid taustu. Kõik selleks, et meie valgusküllane stuudio muuta lõputute võimalustega loovruumiks.

Lisaks on stuudios võimalik korraldada ka koolitusi, workshoppe, kohtumisi või mis tahes muid koosviibimisi – olemas on kuni 20 istumiskohta ning piisavalt laudu, et pakkuda tööpinda kuni 10-le inimesele. Puudu ei ole ka kööginurgast, kus endale kohvi või teed valmistada ning loomulikult kostitame sinu nutiseadmeid tasuta wifi ning autot tasuta parkimiskohtadega.

Tule külla!

Broneeri aeg
fotostuudio tallinnas

Stuudio35 tehnika


2 x Elinchrom 500 /3 x Elinchrom 600/ 1 x Elinchrom D-Lite 2Rotalux Squarebox 70 cm (27″) / Rotalux Stripbox 50×130 cm (20×51″)Rotalux Stripbox 35×100 cm / Rotalux Octabox 135 cm (53″)Rotalux Octabox 175 cm (69″) /Rotalux Deep Octabox 70 cm (27.5″)2xPortalite Square 40 cm/ High Performance Reflector 48° 26 cmSoftlite Silver Reflector 70cm 64° /Snoot Reflector & GridBackground Reflector/Barndoor Set 21 /Westcott 220 cm hõbedane paraboolne hajutav vihmavari / erinevat värvi kiled / inimsuuruses peegeldajad ning negatiiv f-vlatid.

6

Välku

12

Softboxi

20

Filtrit

Rendi tunnitasu

30 €

Rendi stuudiot tunni alusel

Broneeri aeg

24 H rent

300 €

Rendi stuudio 24 tunniks

Broneeri aeg

Stuudio mentor

30 €

Stuudio valgustuse juhendus 30 minutit

Uuri lähemalt

Kuidas kohale jõuda?


Stuudio35 asub Kopli tööstuslinnakus, Kopli 35b/4. Sissepääs on Willa kohviku ja Maxima vahel – lihtsalt möödu esimesest Bon Bon majast.

Asume maja teisel korrusel, sissepääs on maja küljel.

Võta ühendust

Creative 35

Mis me teeme


Sotsiaalmeedia visuaalid

Lase piltidel rääkida oma ettevõtte lugu. Sisusta oma sotsiaalmeedia kanalid kvaliteetsete ja professionaalselt suunatud tootefotodega.

Reklaamfoto

 Reklaamfoto on Sinu ettevõtte toodete ja teenuste esimene nägu. Visuaalselt ja sisuliselt läbimõeldud reklaamfoto on esmatähtsusega turunduselement, mis edastab ettevõtte väärtuspakkumist. 

Tootefotod

Pilkupüüdev tootefoto tõmbab tähelepanu tunduvalt paremini, kui lihtsalt tekst. Kvaliteetne tootefoto tähendab suuremat müüki.

Ametiportree

Sinu ettevõte on selle töötajad – pane nad pildile. Loome ametiportreed ja joondame need stiililt Sinu ettevõtte olemusega.

Sotsiaalmeedia visuaalid

Sinu ettevõtte väärtuspakkumise loob ärimissioon. Selle edastamiseks ja publikuga ühenduse loomiseks on sotsiaalmeedia kanalid nagu Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter ning YouTube ideaalsed platvormid. Anname Sinu sotsiaalmeedia voole silmapaistva ja professionaalse visuaalse identiteedi.


Uuri lähemalt!

Reklaamfotod

Reklaamfoto on Sinu ettevõtte toodete ja teenuste esimene nägu. Visuaalselt ja sisuliselt läbimõeldud reklaamfoto on esmatähtsusega turunduselement, mis edastab ettevõtte väärtuspakkumist. 


Loe lähemalt

Tootefotod

Veebis osteldes ei ole toote füüsiline puudutus võimalik. Seega tuleb alati veenduda, et kliendil oleks Sinu tootest võimalikult selge ülevaade ja et samal ajal näidatakse seda ka parimast võimalikust küljest. Usume kindlalt, et kvaliteetne tootefoto on tänasel turundusmaastikul must-have.


Loe lähemalt

Ametiportreed

Üks väga oluline, ent paljudel ettevõtetel tihti piisava tähelepanuta jääv veebilehe osa on töötajate tutvustuste leht. Kvaliteetne ja läbimõeldud personalifoto tõstab ettevõtte usaldusväärsust ning lisab veebilehele professionaalsust. Personalifotod peaksid stiililt joonduma Sinu ettevõtte olemusega. Need võivad olla kindla tausta ja valgusega stuudiopildid, kontoris tehtud portreed või miks mitte temaatiline seeria mõnes põnevas  ja ettevõtte tegevusega seonduvas asukohas – võimalusi on erinevaid. Lepi kokku kohtumine meie loovtiimiga ning koos mõtleme välja ja teostame parima lahenduse just Sinu ettevõttele.


Loe lähemalt

Blogi