Tootefoto

Hea TOOTEFOTO aitab ettevõttel peamiselt ikka müüa kaupa.  Veebipoes ilma kvaliteetse tootepiltita pole midagi teha. Tootefotona pakume kahte erinevat lahendust :

 •  

   

  Kataloogifotod, tavaliselt heleda või ühevärvilise taustaga lihtsamad tootepildid. Informatiivne tootepilt, sihtsuund tootekataloogi või veebilehele. Keerukamad tooted nõuavad enam tööaega n. suured objektid, läikivad/metallist tooted, ehted. Soovi korral on võimaik tootepildile ka läbipaistev taust järeltöötluses jätta.

  Kui on vaja tooteid pildistada modelli seljas, siis lisanduvad vajadusel modelli, juuksuri ja meigi (vms) teenuste hinnad.

 • Reklaamfotod e. stiliseeritud tootefotod, sisaldavad ka stilistikat ja sättimist , et luua rohkem olustikku. Stiliseeritud tootefotod on palju ajanõudlikumad  ja toodete pildistamisel on olulisem roll lavastuslikkusel, sättimisel, stilistikal. Kasutatakse toote esiletoomiseks vajalikke aksessuaare ja vahendeid (nt.lille,toit jms), rekvisiite, vajadusel kaasatakse modelle vms. Samuti ka toote eksponeerimine omas keskkonnas.

tootepildistamine

TOOTEFOTODE HIND

Tükihinnaga: lihtsate väiksemõõduliste toodete puhul (n. valgel taustal tooted) väikeste koguste pildistamisel stuudios alates 15€/pilt. Suuremate koguste korral ~7-15€/pilt. Korraga rohkem sarnaseid tooteid pildistades on hind ühe toote kohta odavam kui näiteks 1 või 4 toote pildistamisel – seda sellel põhjusel, et ettevalmistus ja järeltöö on 1 foto puhul suurem.

Tootefoto hinnas sisaldub:

 • ettevalmistus
 • pildistamine
 • pisivigade järeltöötlus

Ajakulu arvestusegaOlenevalt toodete hulgast ligikaudu 100€/h

Lisaks :
– suuremad tööd ja parandused järeltöötluses, (lisatasu 60€/h)
– objekti taustast väljalõikamine (läbipaistev taust), sõltub toote keerukusest
– kaasatavad vahendid, sõltuvad sessioonist (n. toidu pildistamisel teised toiduained)
– modelli tasu
– asukoha tasu (nt ruumide rent)
– stilisti palkamine või assistendi tasu

Võta ühendust
tootepildid

STILISEERITUD TOOTEPILDI/REKLAAMFOTO HIND

Hind sõltub sessiooni eesmärgist ja võib koosneda:
Fotograafi eeltöö: ettevalmistus, võtteks vajaminevate materjalide soetamine, võtteplatsi kujundamine, transpordiks kulunud aeg ja kütusekulu
Sessioonil kaasatavate materjalide, rekvisiitide hind (sõltub sessioonist)
Eraldi stilisti palkamine


Võta ühendust