stuudio35 asukoht

Hea külaline!

 

Sellelelt lehelt leiad kogu vajaliku info stuudio asukoha ning kodukorra kohta.

 

Kuidas tulla?

Stuudio35 asub aadressil Kopli 35b/4. Esmalt jaluta või sõida läbi Maxima ja Willa kohviku vahelistest väravatest ning hoia vasakule, möödudes hallist tellismajast. Seejärel avaneb sulle vaade Muhu leiva hoonele, mille 2. korrusel asubki meie valgusküllane stuudio. Sissepääs stuudiosse asub hoone paremal küljel, ukse peal onka Stuudio35 silt.

 

 

Parkimine

Tööpäevasel ajal ja laupäeval saad oma auto parkida stuudio ukse juures asuvatele parkimiskohtadele. Kui sinu broneeritud stuudiosessioon lõpeb aga peale 18.00 või leiab aset pühapäeval, on Maxima ja Willa kohviku vahelised väravad õhtuks suletud ning sellel juhul palume autod jätta Maxima ette parklasse.

Ajaarvestused

Et Sina ja kõik teised stuudiokülastajad võrdselt meie stuudio hüvesid nautida saaksid, palume Sul kinni pidada broneeringu kellaaegadest. Soovitame seega soojalt olla broneeringu alguseks aegsasti kohal ning palume Sul mitte minna üle broneeritud aja.

Hubane stuudioelamus

Et kõigil oleks mõnus ja mugav, palume Sul stuudios viibides hoida puhtust ja korda ning sessiooni lõppedes asetada asjad omale kohale tagasi. Palun võta kaasa ka vahetusjalanõud või viibi nende puudumisel stuudios sokkides.

Hästikäituvad lemmikloomad on stuudios lubatud.

Stuudios ei ole lubatud suitsetamine ning alkoholi tarvitamine.

Fotosessioonile tulevad kliendid ja lapsevanemad vastutavad täielikult iseenda ja laste turvalisuse ning ohutuse eest kogu pildistamise kestel. Stuudio ei vastuta külastajate tervisekahjustuste ja vigastuste eest.

 

Kohtumiseni stuudios,

 

Stuudio35 meeskond