STUUDIO35 FOTOKOOLITUSED

Stuudio 35 pakub võimalust fotoalaste teadmiste ja oskuste laiendamiseks. Meie koolitused sobivad suurepäraselt fotohuvilistele olemasolevate oskuste täiendamiseks kui ka ettevõtjatele, kes soovivad tootele või brändile läbi fotokunsti turundusliku eelise andmist.

Koolitajad

Kuidas pildistada nii, et fotod räägiksid lugusid ja lummaksid vaatajaid? Kuidas seadistada kaamerat ja töödelda fotosid viisil, et värvid ärkaksid ellu ja varjudesse tekiks hingus, et foto moodustaks terviku või ärataks hoopis vastupandamatu uudishimu kaadrist välja jääva järele? Kuidas luua fotosid, millele lihtsalt ei saa laiki panemata jätta ning mis muudavad Sinu ettevõtte kliendid selle paadunud fännideks?

Just sellistele küsimustele mõeldes oleme kokku pannud Stuudio 35 mitmekülgse koolituskava. Meie koolitused sobivad hästi nii fotograafiahuvilisele, kes soovib enda teadmisi laiendada ja pildistamisoskust mitmekülgselt lihvida, kui ettevõttele või personalile, et tootele või brändile läbi fotokunsti turunduslik eelis anda.

Kui see oled Sina, on meie fotograafia- ja fototurunduskoolitus mõeldud just Sulle! Stuudio 35 koolitusi pakuvad pikaajaliste ja mitmekülgsete fotograafiagakogemustega koolitajad. Kohandame koolituse täpselt Sinu soovide ja eelnevate kogemuste järgi, et saaksid sellest maksimaalselt kasu, mistahes fotograafia valdkonnas vilumust suurendada soovid, alates parima kompositsiooni leidmisest kuni järeltöötluse, visuaalturunduse ja fotoaparaadi seadistamiseni välja. 

Miks meiega õppida?

Pildista nagu proff

Et fotod saavutaksid tehnilise täiuse, on vaja selgeks saada fotograafia algtõed ning aparaadi õige seadistamine (isegi, kui pildistad nutiseadmega). Nii muutub töövahend Sinu loomingulisuse käepikenduseks. Hästi pildistama saab õppida vaid pildistades, seetõttu on meie koolitustes lisaks teooriale võrdselt tähtsal kohal ka praktika ning koolituse järgne tugi.

Pane oma pildid kõnelema

Tehniliselt korrektne pilt on hea fotograafia üheks oluliseks võtmeks. Et aga foto oleks enamat, kõnetaks vaataja sisekaemust ja haaraks tähelepanu, sellest üksi ei piisa. Õpetame Sulle, kuidas näiteks valgust saab kasutada kompositsiooni osana ning värvide ja varjudega mängida nii, et pildid ellu ärkaksid. Paneme oma koolitustes rõhku sellele, et õpiksid oma loovust maksimeerima ning looma kõnekaid ja isikupäraseid fotosid.

Sinu näoga koolitus

Oleme oma koolitused üles ehitanud mõeldes Sinu soove ning vajadusi silmas pidades. Meie prioriteet on Sind toetada ja suunata, et saaksid selgeks selle, mida tulid õppima ning tunneksid ennast meie käe all hästi! Kui näiteks teistega koos õppimise tempo on Sinu jaoks liiga kiire või soovid üks ühele nõustamist, on lahendused ainult kokkuleppimise kaugusel!

Et sul oleks lihtsam otsustada erinevate koolituste ning koolitajate vahel meie kasuks, toome välja mõned head põhjused, miks tulla just Stuudio35 fotokoolitustele:

  • Me läheneme igale õpilasele individuaalselt. Ka grupikoolitustel. Leiame alati aega iga õpilaste küsimustesse süvenemiseks.
  • Meie fotokool pakub õppetöö käigus palju praktikat. Ainult nii saavad asjad ka päriselt selgeks.
  • Et saaksid pildistamist harjutada, harjutada ja veelkord harjutada, anname sulle kaks tundi tasuta stuudio aega.
  • Meie fotokoolitajad on toredad inimesed ning kogenud fotograafid ja teavad, mida ning miks nad õpetavad.
  • Meie koolitusega käib kaasas teoreetilise õppematerjali komplekt, mida saad kasutada ka peale koolituse lõpetamist.
  • Me ei õpeta ainult pildistamist, vaid ka ettevõtlust, et saaksid soovi korral panna oma fotokaamera teenima.
  • Aitame sul koolituse käigus tehtud piltidest panna kokku oma esimese portfoolio või kui oled ettevõtja, saad peale teadmiste koolituselt kaasa ka oma tootefotode galerii.
  • Koolitusel käinutele on edaspidi Stuudio35-e rentimine märgatavamalt soodsam.

Stuudiofotograafia koolitused

Koolitus on mõeldud fotograafidele, kes soovivad saada kindlust ja praktikat, et iseseisvalt stuudios toimetada. Kursuse raames vaatame läbi kõik vajalikud sammud, et iseseisvalt valgust seada ning välkudega toimetada.

Anname ülevaate, kuidas erinevate taustade puhul on mõistlik paigutada valgust ning kuidas on võimalik luua erinevaid valgusefekte (nt mustrid ja põnevad varjud, värvikiled või kuidas hoopis valge taust mustaks pildistada).

Lisaks oskuslikule valguse seadmisele on oluline ka töö modelliga. Et ennast stuudios veelgi kindlamini tunda jagab meie õpetaja teiega oma nippe, kuidas koostöös modelliga saada parim valgustatud tulemus oma pildile. Praktiseerime õpitut pärismodelli peal.

Loe lähemaltTUTVU ÕPPEKAVAGA

Turundusfotograafia koolitused

Kas tead, kes on sinu klient ja milline visuaalne lugu teda kõidab?  Milliseid tõeterasid turundusfoto tegemisel silmas pidada – mis on võimalused ja nipid väga hea turundusfoto tegemiseks?  Kuidas alustada brändi ehitamist sotsiaalmeedias? Kuidas olla edukas Instagramis ning sotsiaalmeedias.

Loe lähemaltTutvu õppekavaga

Stuudio kasutamise ABC

Kui oled esimest korda või üle pika aja fotostuudios, kulub hakatuseks ikka ära üks väike ülevaatlik koolitus. Just täpselt ühe sellise, mis räägib stuudiotehnikast, valgusskeemidest, taustadest ja fotostuudio muudest võimalusest me korraldamegi … .
See on tehniline koolitus neile, kes tunnevad stuudios pildistades ebakindlalt, tahavad värskendada olemasolevaid või omandada uusi teadmisi. Õpetame, mida on stuudios pildistades vaja teada ja silmas pidada.


Loe lähemalt

Fotograafide individuaalkoolitused

Millega on tegu?

Tegemist on kahepäevase individuaalse intensiivkoolitusega algajale, mis kestab 19 akadeemilist tundi. Tagame paindlike individuaalprogrammidega igale õpilasele võimalikult isikliku lähenemise, et ta saaks vastused just täpselt neile küsimustele, mis teda huvitavad. Keskendume kõige tähtsamatele tõdedele. Anname palju algajale olulisi teoreetilisi nõuandeid aga veelgi rohkem näitame, kuidas teooriat parktilises elus kasutada. Koolituse teoreetiline ja praktiline osa käivad koos.

Loe lähemalt

Koolitajad

Koolitajad on oma ala professioonaalid ja teevad oma tööd suure armastusega.

Kirjuta info@stuudio35.ee

Tutvu lähemalt

Kas ei leidnud sobivat koolitust?

Aga tunned siiski vajadust, fotograafia alaste oskuste õppimise järgi?

Aitame sind hea meelega kokku panna just sulle või sinu töötajatele sobiva koolitusprogrammi. Võta ühendust ja arutame läbi, mis on need teemad, milles vajad tuge!

Kirjuta meile