Koolitajad

#eluaegneoppimine

Stuudio 35

STUUDIO 35

KOOLITAJAD

Meie stuudio koolitusi pakuvad kaks fotograafi, kelle pildistamise kogemus on rohkem kui 10 aastat.  Me mõlemad oleme pildistanud nii ajakirjadele  kui ettevõtetele ning samuti ka eraisikutele.  Tahame teiel edasi anda oma erinevad kogemused teadmised, mis oleme ise läbi oma vigade ja kogemuste õppinud. Alustades kaamera käsitlemisest kuni värvideni välja.


Ametiportreed

Ametiportreed

Tule oma tiimiga meie stuudiosse pildistama või tuleme hoopis teie töökohta ja teeme professionaalsed pildid teie tiimist.

Miks peaks pilte värskendama?

Kord jäädvustatud fotosid tasub paari aasta jooksul uuendada. Küsimus kas pildistada iga uut töötajat, või siis oodata pikemat aega ja pildistada kogu personali uuesti. See jääb küll teie otsustada – kuid igaljuhul tasuks hoida sama stiili ja käekirja.

Võta meiega ühendust.

Kirjuta meile ja arutame lähemalt , mis stiil teie ettevõttele sobiks.

Kontakt

Sotsiaalmeediafotod

Sotsiaalmeediavisuaalid

Sotsiaalmeedias on loodud suurepärane võimalus tasuta või siis väheste rahaliste vahenditega oma ettevõtte nähtavust tõsta.

Luues orgaaniliselt huvitavat ja kaasahaaravat sisu, hakkab see ise levima – ilma, et peaks peale maksma. Selles peitubki sotsiaalmeedia üks suurim võlu. Visuaalset sisu jagatakse sotsiaalmeedias 40 korda rohkem, kui muud tüüpi sisu. Meie aitame Sul luua enda ettevõtte näoga originaalseid ja professionaalselt viimistletud visuaale ning haldame soovi korral ka Sinu kanaleid.

fotostuudio
stuudio35

30+1

Selles paketis võid arvestada ühe pildi ja ühe Facebooki või Instagrami story-ga igaks päevaks. Meie postitame erinevates sotsiaalmeedia kanalites sisu ise Sinu lehele, alustades Facebookist kuni Pinterestini ja Sinu ülesanne on vaadata, kuidas jälgijaskond kasvab.


30

Ka sellest paketist leiad visuaali igaks päevaks aga seda ilma story loomiseta. Samuti jääb siin postitamine Sinu ettevõtte töötajate hooleks.


15

Selles paketis loome Sulle kvaliteetse pildimaterjali postitamiseks üle päeva. Pakett sisaldab 15 läbimõeldud visuaali teie ettevõtte jaoks ühe kalendrikuu sees.

Sotsiaalmeedia GIF

Lisaks lummavatele ja Sinu ettevõtte näoga liikumatutele kaadritele, pakume ka sotsiaalmeedia video teenust. Liikuv pilt on ideaalne viis eristuda ja oma sotsiaalmeediavoogu midagi enamat lisada. Telli meilt täpselt meediakanalisse suunatud video. Toodame Sinu ettevõttele liikuva pildi kas video või GIF-i näol, mis täiendab ja sobitub ideaalselt ülejäänud meediavoogu


Stuudio35

Stuudiorent

Broneeri fotostuudio pildistamiseks

Vaata lähemalt

Äriklient

Fotolahendused  ärikliendile

Vaata lähemalt

Eraklient

Fotosessioonid erakliendile

Vaata lähemalt

Koolitused

STUUDIO 35 KOOLITUSED

Stuudio 35 -suurepärane koht , kus õppida fotograafiat.  Fotoaparaadiga kui ka telefoniga.

Koolitused

Mis me pakume?

Fotograafia ja fototurundus koolituse eesmärgiks on anda osalejatele vajalikud teadmised ja praktilised oskused nii pildistamiseks kui ka fotodega töötamiseks.
Sobib hästi fotograafiaga tegelemisest huvitatutele või fotosi vajaminevale töötajale või ettevõttele.

Stuudiofotograafia  koolitus

Koolitus on mõeldud fotograafidele, kes soovivad saada kindlust, et iseseisvalt stuudios toimetada. Kursuse raames vaatame läbi kõik vajalikud sammud, et iseseisvalt valgust seada ning välkudega toimetada.

Anname ülevaate, kuidas erinevate taustade puhul on mõistlik paigutada valgust ning kuidas on võimalik luua erinevaid valgusefekte (nt mustrid ja põnevad varjud, värvikiled või kuidas hoopis valge taust mustaks pildistada).

Lisaks oskuslikule valguse seadmisele on oluline ka töö modelliga. Et ennast stuudios veelgi kindlamini tunda jagab meie õpetaja teiega oma nippe, kuidas koostöös modelliga saada parim valgustatud tulemus oma pildile.

LOE LÄHEMALT

Turundusfotograafia koolitus

Koolitusel saad teada kuidas kõnetada fotode abil sihtgrupi ning jutustada neile oma ettevõtte lugu. Selleks, et sinu ettevõtte pildikeel oleks sinu ettevõtte nägu, vaatame koos üle meetodid, kuidas luua omanäoline ettevõtte. Koolitusel leiad nippe ja saad näpunäiteid, kuidas süsteemsemalt üles ehitada sotsiaalmeedias enda ettevõtte turundust.   

Koolituse läbinu teab millist rolli mängib ettevõtte bränd turunduses ning oskab toetada selle kujundamist. Teab kuidas luua omanäolist pildikeelt ja oskab kasutada erinevaid pildistamise meetodeid, et luua emotsionaalseid pilte. Oskab iseseisvalt luua sotsiaalmeedia reklaame ja stiliseerida postitusi.

LOE LÄHEMALT

Maksumus

Stuudiofotograafia koolitus  – 150 EUR + KM

Stuudiofoto koolitus  – 100 +KM

Koolitajad

Koolitus

Koolitus toimub väikeses grupis ( kuni 7 inimest).Kursusel osalemiseks ei ole  vajalik arvuti ja fotoaparaadi olemasolu. Individuaalne lähenemine on ajaliselt ja temaatiliselt paindlik  ja iga inimese eelteadmisi,  vajadusi ja omandamise tempot arvestav. Kui tunned koolituse vastu huvi, siis anna sellest meile teada.

Kirjuta meile

Reklaamfoto

Creative 35

Reklaamfoto tootmine

Turunduse eesmärk on ettevõtte väärtuste edastamine kliendile. Heade reklaamfotode olulisust ei ole võimalik turunduse visuaalse osana üle hinnata. Läbimõeldud ja järjepidevad reklaamfotod loovad kvaliteeti, edastades samaaegselt ettevõtte lugu ja luues kooskõla kaubamärgiga. Põhjalikult läbimõeldud ning tehniliselt  hästi teostatud reklaamfoto tõstab ettevõtte toote või teenuse esile ja ühendab selle keskkonna, narratiivi ja kliendi soovidega. 

Kvaliteet mitte kvantiteet.

Lepi meiega kokku tasuta konsultatsiooniaeg. Teostame analüüsi Sinu ettevõttele sobilikust visuaalsest materjalist ning toodame professionaalse lahenduse, mis annab ettevõttele uue ja värske välisilmele.

Töö hind sõltub reklaamfoto puhul keerukusest ja sellele kulunud ajast. Hinda kujundavad veel: kus pildistatakse(lokatsiooni rent), modellikasutamine(modelli tasu, stilistika,jumestus), vajadusel rekvisiitide kasutamine (ostmine/laenutus).

Reklaamfoto vajalikkus

Turundus fotograafia kõige olulisem aspekt, mida ta ettevõte turunduses esindab on põhimõtteliselt tema võimsus inimeste tähelepanu köita, seda hoida, suunata ja veenvalt edastada. Fotodega saab seda kõike teha vaid ühe pilguga – asi, millele ükski teine ​​element ega ressurss (näiteks tekst) ei jõua lähedalegi.