Sotsiaalmeediavisuaalid

Sotsiaalmeedias on loodud suurepärane võimalus tasuta või siis väheste rahaliste vahenditega oma ettevõtte nähtavust tõsta.

Luues orgaaniliselt huvitavat ja kaasahaaravat sisu, hakkab see ise levima – ilma, et peaks peale maksma. Selles peitubki sotsiaalmeedia üks suurim võlu. Visuaalset sisu jagatakse sotsiaalmeedias 40 korda rohkem, kui muud tüüpi sisu. Meie aitame Sul luua enda ettevõtte näoga originaalseid ja professionaalselt viimistletud visuaale ning haldame soovi korral ka Sinu kanaleid.

fotostuudio
stuudio35
tootepildid

Sotsiaalmeedia tervik turundustegevus.

Meie tiimis on ka olemas proff turundaja, kes võib kogu Sinu ettevõte sotsiaalmeedia enda kanda võtta. Planeerib Sinu soovide järgi visuaalse sisu , kampaaniad jne. Soovi korral kirjuta meile maili info@stuudio35.ee

Kuidas olla nähtav?

Kuidas suunata aktiivset liiklust oma ettevõtte kodulehele ehk kuidas tuua oma toodet või teenust pakkuvale kodulehele rohkem uusi huvilisi ja potentsiaalseid kliente, on tänapäeval juba pea iga eduka ettevõtja peas. Aina enam ja enam  levib läbi visuaalide otsimine-näiteks Pinterest on varsti palju edukam otsingu platform kui Google ise .

Pinterest, Instagram, LinkedIn ja Facebook – need on sotsiaalmeedia platvormid, mis on väga olulised teie reklaami edastamiseks otse kliendile, teie teenuse või toote kasutajajatele. Visuaalse turundusega on sotsiaalmeedias võimalik kiiresti luua väga edukaid  tulemusi ettevõtte ja/või toote tutvustamiseks, samuti saab fokusseerida kindlale sihtgrupile.

Pilt on kiire ja kõnekas ehk pilt on väärt enam kui tuhat sõna. Pildid edastavad inimesele rohkem infot ja teevad seda kiiremini kui tekst. Toodete või kogemuste piltide  jagamine mõjutab  vaataja tunnetust, emotsioone ning viia ta kiiremini ostuharjumuste muutmiseni või tekib soov levitada rohkem , mida ta näeb.

Fotograaf Kristiin Kõosalu

Sotsiaalmeedia videod

Aastaks 2020 moodustavad veebivideod üle 80% kogu tarbijate internetiliiklusest. Vaata enda sotsiaalmeedia voogu ja sa märkad tõenäoliselt, et video võtab uudisvoo vaiskelt üle. Liikuvadpildid on tulnud selleks, et jääda. Enam ei ole YouTube see koht kus videoid vaadata, vaid ühaenam kasutatakse seda ka sotsiaalmeedias info jagamiseks.

Küsi pakkumist