Sotsiaalmeedias on loodud suurepärane võimalus tasuta või siis väheste rahaliste vahenditega oma ettevõtte nähtavust tõsta.

Luues orgaaniliselt huvitavat ja kaasahaaravat sisu, hakkab see ise levima – ilma, et peaks peale maksma. Selles peitubki sotsiaalmeedia üks suurim võlu. Visuaalset sisu jagatakse sotsiaalmeedias 40 korda rohkem, kui muud tüüpi sisu. Meie aitame Sul luua enda ettevõtte näoga originaalseid ja professionaalselt viimistletud visuaale ning haldame soovi korral ka Sinu kanaleid.

Kuidas protsess välja näeb?  

Esimese asjana pakume Sulle tasuta konsultatsiooni, et koos selgusele jõuda, mis teeb Sinu ettevõtte unikaalseks ja kuidas seda kõige paremini visuaalselt kommunikeerida saaks. Arutleme ja analüüsime, kuidas Sinu ettevõtte väärtuspakkumise kõige paremini sotsiaalmeediasse sobilikku formaati viia ning millised oleksid need kaasahaaravad visuaalsed lood, millest vormime Sinu ettevõtte sotsiaalmeediakanali visuaalse identiteedi.
Pakume erinevat tüüpi sotsiaalmeediapakette, mis kasvatavad jälgijaskonda ja on disainitud julgustama Sinu kanali jälgijaid sisuga kontakti astuma ning seda jagama. Võid kindel olla, et Stuudio35 visuaalsed lahendused on professionaalsed, silmatorkavad ja ainulaadsed Sinu ettevõtte jaoks. Näidiseks toome välja kolm erinevat võimalust meie sotsiaalmeediapakettidest:

Pakett 31

Selles paketis võid arvestada ühe pildi ja ühe Facebooki või Instagrami story-ga igaks päevaks. Meie postitame erinevates sotsiaalmeedia kanalites sisu ise Sinu lehele, alustades Facebookist kuni Pinterestini ja Sinu ülesanne on vaadata, kuidas jälgijaskond kasvab.

Pakett 30

Ka sellest paketist leiad visuaali igaks päevaks aga seda ilma story loomiseta. Samuti jääb siin postitamine Sinu ettevõtte töötajate hooleks.

Pakett 15

Selles paketis loome Sulle kvaliteetse pildimaterjali postitamiseks üle päeva. Pakett sisaldab 15 läbimõeldud visuaali teie ettevõtte jaoks ühe kalendrikuu sees.

Sotsiaalmeedia video /GIF


Lisaks lummavatele ja Sinu ettevõtte näoga liikumatutele kaadritele, pakume ka sotsiaalmeedia video teenust. Liikuv pilt on ideaalne viis eristuda ja oma sotsiaalmeediavoogu midagi enamat lisada. Telli meilt täpselt meediakanalisse suunatud video. Toodame Sinu ettevõttele liikuva pildi kas video või GIF-i näol, mis täiendab ja sobitub ideaalselt ülejäänud meediavoogu.

Meile meeldib luua lugusi.

Võta ühendust!