Creative 35

Reklaamfoto tootmine

Turunduse eesmärk on ettevõtte väärtuste edastamine kliendile. Heade reklaamfotode olulisust ei ole võimalik turunduse visuaalse osana üle hinnata. Läbimõeldud ja järjepidevad reklaamfotod loovad kvaliteeti, edastades samaaegselt ettevõtte lugu ja luues kooskõla kaubamärgiga. Põhjalikult läbimõeldud ning tehniliselt  hästi teostatud reklaamfoto tõstab ettevõtte toote või teenuse esile ja ühendab selle keskkonna, narratiivi ja kliendi soovidega. 

Kvaliteet mitte kvantiteet.

Lepi meiega kokku tasuta konsultatsiooniaeg. Teostame analüüsi Sinu ettevõttele sobilikust visuaalsest materjalist ning toodame professionaalse lahenduse, mis annab ettevõttele uue ja värske välisilmele.

Töö hind sõltub reklaamfoto puhul keerukusest ja sellele kulunud ajast. Hinda kujundavad veel: kus pildistatakse(lokatsiooni rent), modellikasutamine(modelli tasu, stilistika,jumestus), vajadusel rekvisiitide kasutamine (ostmine/laenutus).

Reklaamfoto vajalikkus

Turundus fotograafia kõige olulisem aspekt, mida ta ettevõte turunduses esindab on põhimõtteliselt tema võimsus inimeste tähelepanu köita, seda hoida, suunata ja veenvalt edastada. Fotodega saab seda kõike teha vaid ühe pilguga – asi, millele ükski teine ​​element ega ressurss (näiteks tekst) ei jõua lähedalegi.