Creative 35

Reklaamfoto tootmine

Turunduse eesmärk on ettevõtte väärtuste edastamine kliendile. Heade reklaamfotode olulisust ei ole võimalik turunduse visuaalse osana üle hinnata. Läbimõeldud ja järjepidevad reklaamfotod loovad kvaliteeti, edastades samaaegselt ettevõtte lugu ja luues kooskõla kaubamärgiga. Põhjalikult läbimõeldud ning tehniliselt  hästi teostatud reklaamfoto tõstab ettevõtte toote või teenuse esile ja ühendab selle keskkonna, narratiivi ja kliendi soovidega. 

Kvaliteet mitte kvantiteet.

Lepi meiega kokku tasuta konsultatsiooniaeg. Teostame analüüsi Sinu ettevõttele sobilikust visuaalsest materjalist ning toodame professionaalse lahenduse, mis annab ettevõttele uue ja värske välisilmele.

Töö hind sõltub reklaamfoto puhul keerukusest ja sellele kulunud ajast.

Hinna kujundamist määravad veel:

  • kus pildistatakse (lokatsiooni, rent);
  • modelli kasutamine (modelli tasu, stilistika, jumestus);
  • rekvisiitide kasutamise vajadus (ostmine/laenutus).

Reklaamfoto vajalikkus

Turundus fotograafia kõige olulisem aspekt, mida ta ettevõte turunduses esindab on põhimõtteliselt tema võimsus inimeste tähelepanu köita, seda hoida, suunata ja veenvalt edastada. Fotodega saab seda kõike teha vaid ühe pilguga – asi, millele ükski teine ​​element ega ressurss (näiteks tekst) ei jõua lähedalegi.

Maksumusest veel

Kindlasti nõuab kvaliteetne ja tänapäeva standarditele vastav reklaamfoto põhjalikku järeltöötlust alates puhastamisest ja värvikorrektsioonist kuni põhjalikuma retusheerimiseni välja. Eelpool toodud kirjeldusest on näha, et ka reklaamfoto hinda ei saa kohe täiesti kindlalt ette öelda. Üldiselt algavad reklaamfotode hinnad 100 eurost ning lõppevad 400-500 euro juures. 

Sõltuvalt olukorrast kujundavad hinda täiendavad kulud nt  transport, töötasud modelli, jumestaja, juuksuri ja stilisti kaasamisel, lisatarvikute rent või ostmine.  Fotode arv ja ajakulu sõltub, millist lõpptulemust oodatakse. Näiteks sarnaste fotode puhul 5-10 tükki tunnis, aga keerukamate olukordade lavastamisel, võib ühe foto pildistamine võtta aega 5-12 tundi.

Kirjuta meile