Kodukord


Meelespea

stuudio külalisele

Vahetusjalanõud

Stuudios on mõnusad sussid või haara kaasa oma säravad baleriinad.

Paberfoon

Paberfoonide kasutamine jalge all on tasuline - jooksev meeter on 15,6 eur.

Asjad oma kohale

Palun pane asjad tagasi omale kohale, nii et ka järgmisel fotograafil oleks hea tulla ja olla.

Alusta/lõpeta õigeaegselt

Stuudio rendi aeg algab tellimusel märgitud ajal. Palun ära hiline, sest kasutamata aega ei kompenseerita.

Broneeritud aeg

Stuudio35 on avatud iga päev (v.a. riigipühad) alates 8.00 kuni 22.00.

Soovi korral ja eraldi kokkuleppel on võimalik korraldada fotosessiooni ka öisel ajal.

Minimaalne stuudio rentimise aeg on 1 tund.

Stuudio rendi aeg algab vastavalt tellimuses märgitud ajale. Palume mitte hiljaks jääda, kuna kasutamata aega ei kompenseerita. Stuudio rendi aega on võimalik pikendada ainult juhul, kui pärast Teie sessiooni on stuudio vaba.

Stuudio tuleb vabastada õigeaegselt, et järgmine klient saaks kasutada stuudiot temale broneeritud ajal. Kui stuudiot ei vabastata õigeaegselt, siis on Stuudiol võimalik määrata trahv ning küsida kompensatsiooni kodukorra reeglite rikkumise eest.

Broneeringu tühistamine

Juhul, kui fotosessioon lõpeb varem, kui broneeritud aeg, siis kasutamata jäänud aega ei kompenseerita.

Juhul kui tellija avaldab soovi muuta oma broneeritud aega rohkem kui 48 tundi enne pildistamist, pakub stuudio uut aega ilma lisatasuta. Juhul kui broneeringuni on jäänud vähem kui 48 tundi, pakub stuudio uut sessiooni aega 50% lisatasu eest.

Tellijal on õigus lükata broneeritud aeg edasi mitte kaugemale kui 2 kuud ette ja mitte tihedamini kui 1 kord kuus. Kui broneeringuni on jäänud vähem kui 24 tundi, ei ole broneeringu aega võimalik muuta.

Broneeringute tühistamisel stuudio raha ei tagasta.

Hind ja lisateenused

Hinnakirjas toodud rendihinnad on ühe tunni eest.

Stuudio broneerimisel maksab tellija broneerimissüsteemi kaudu 100% kogu broneeritud aja maksumusest. Juhul kui tellimus on tehtud arvega firma nimele, tuleb arve tasuda enne broneeritud aega.

Stuudio rendihind ei sisalda fotograafi teenuseid.

Paberfoonide kasutamine täisplaanide puhul on tasustatud, so. 15,6 eur/jm. Kui Sul on kindlad soovid paberfoonide osas, siis anna sellest teada, et saaksime kontrollida saadaval olevat värvivalikut ja kogust.

Pärast fotosessiooni anna meile teada (info@stuudio35.ee), kui palju Sul kulus paberfooni.

Kliendi vastutus

Hoiame stuudio ühiselt korras – kõik, mis Te stuudiosse kaasa võtsid ja ära ei tarbinud, vii endaga kaasa.

Stuudios tuleb kasutada vahetusjalanõusid!

Enne välkude liigutamist veendu, et need on korralikult statiivi küljes kinni.

Tehnikaseadmed tuleb enne välja lülitada ja alles siis vooluvõrgust välja võtta. Fotograaf vastutab oma sessiooni ajal stuudiovarustuse eest materjaalselt ning teeb kõik endast oleneva, et seda mitte kahjustada.

Enne lahkumist vaatab fotograaf, kas kõik välgud ja muud seadmed on välja lülitatud ja et kõik aknad oleksid kinni ja tuled kustutatud.

Fotosessioonile tulevad kliendid ja lapsevanemad vastutavad täielikult iseenda ja laste turvalisuse ning ohutuse eest kogu pildistamise kestel. Stuudio ei vastuta külastajate tervisekahjustuste ja vigastuste eest.

Igal asjal on oma koht – palun pane kõik välgud jm inventar oma kohale tagasi, keri kokku juhtmed ja tõmba paberfoonid tagasi üles.

Stuudio taustade, inventari jm kinnitamiseks võib kasutada ainult paberteipi.

Kui Sul on tehnika või selle kasutamise kohta küsimusi või avastad, et midagi on katki või ei tööta, anna sellest koheselt teada.

Kui Sul läheb midagi katki, siis anna sellest koheselt teada.

Paberfoonidel ei tohi käia välisjalanõudega ega tarvitada sööki või jooki.

Videovalve

Stuudio vara kaitseks ja rentnike ja klientide ohutuse ja turvalisuse tagamiseks. Kaameraid ei jälgita kogu aeg vaid vastava rikkumise tuvastamiseks, sise eeskirjade rikkumise korral, et välja selgitada stuudio vara kahju tekitaja või isikule suunatud kuriteo toime panemise tekitaja.

Vajadusel edastatakse salvestis politseile. Kui eraisik soovib videosalvestist siis saab ta nõuda vaid enda kohta käiva info salvestist. Selleks tuleb edastada digitaalselt allkirjastatud dokument info@stuudio35.ee. Tähtis on märkida kindel kuupäev, kellaaeg ja mis ruumis te viibisite kuna me ei jälgi inimesi reaalajas ja ei vaata kõiki salvestusi ilma mõjuva põhjuseta läbi.  See on selleks, et tuvastada õige isik.

Kui soovid põhjalikku riskianalüüsi ja õigustatud huvi kinnitatud dokumenti siis saada samuti oma soov ettevõtte meilile. Kaamera säilitab salvestust 4 päeva ja siis kirjutatakse salvestised üle, kui salvestised on juba üle kirjutatud ei ole võimalik enam salvestuse sisu nõuda. Salvestistele ei jää tualett ega kööginurk.

Kui on tegemist tundliku sisu jäädvustamisega on õigus paluda sellel ajaperioodil soovitud ruumis kaamerad välja lülitada. Selleks tuleb saata sooviavaldus info@stuudio35.ee.

Üldtingimused stuudios

Kõiki stuudios asuvaid rekvisiite ja tehnikat tohib kasutada.

Hästikäituvad lemmikloomad on stuudios lubatud.

Kõikidel juhtudel, kus kasutatakse materjale, mis võivad Stuudio olukorda kahjustada või milliste koristamine hiljem on raskendatud, tuleb enne enne Stuudio kasutamist kokku leppida.

Stuudios on keelatud toota materjali, mille sisuks on vägivald, propaganda, pornograafia, vähemuste ja rassiline diskrimineerimine. Isikuid, kes seda rikuvad, ei lasta edaspidi Stuudio ruumidesse.

Stuudios ei ole lubatud suitsetamine, alkoholi ja uimastite tarvitamine, joobes viibimine ning samuti kõikvõimalikud tegevused, mis kahjustavad stuudio vara ja ei ole kooskõlas seadustega.

Stuudio ei vastuta järelevalveta jäetud ja kaotsi läinud isiklike asjade eest.

Fotograafid, kes Stuudios pildistavad, ei ole Stuudio palgal ja Stuudio ei vastuta nende poolt osutatud teenuste kvaliteedi eest.

Stuudio rentimisel nõustud Sa stuudio reeglitega – reeglite mittetundmine ei vabasta Sind vastutusest!