Müügitingimused


Hinnakiri

stuudio rentimisel

* Stuudio rendihind on 35€/h + KM
* Stuudiot on võimalik broneerida ajavahemikus 8.00 – 22.00.
* Rendi sisse kuuluvad rekvisiidid ja varustus, mis on märgitud stuudio kirjelduses.

Stuudio broneerimine

Stuudio35.ee (edaspidi Stuudio) omanik on Vegcy OÜ (registrikood14466133), asukohaga Kopli 35b, Tallinn, 10412. Müügitingimused kehtivad stuudio broneerimisel.

Stuudiot on võimalik broneerida online-kalendri abil. Broneerides tuleb valida sobiv kuupäev ja kellaaja(d). Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu. Leping jõustub ja broneering loetakse kinnitatuks alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Stuudio arvelduskontole. Stuudio broneerimisel maksab tellija online kalendri kaudu 100% kogu broneeritud aja maksumusest. Juhul kui tellimus on tehtud ettevõtte nimele, saadab stuudio ühe nädala jooksul ettemaksu arve tellimuses märgitud meili aadressile.

Küsimuste korral võtta ühendust info@stuudio35.ee või telefonil 55635914

Arve tasumisel kinnitab klient, et on eelnevalt tutvunud Stuudio müügitingimustega ning kodukorra reeglitega.

Stuudio rendi aeg algab vastavalt tellimuses märgitud ajale. Palume mitte hiljaks jääda, kuna kasutamata aega ei kompenseerita. Stuudio rendi aega on võimalik pikendada ainult juhul, kui pärast Teie sessiooni on stuudio vaba. Juhul, kui fotosessioon lõpeb varem, kui broneeritud aeg, siis kasutamata jäänud aega ei kompenseerita.

Paberfoonide kasutamine täisplaanide puhul on tasustatud, so. 15,6eur/jm. Kui kliendil on kindlad soovid paberfoonide osas, siis tuleb sellest teada anda, et saaksime kontrollida saadaval olevat värvivalikut ja kogust. Pärast fotosessiooni tuleb tead anda (info@stuudio35.ee), kui palju kulus paberfooni.

Otseturundus ja isikuandmete töötlemine

Stuudio kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks.

Stuudio saadab broneerijale uudiskirju ning pakkumisi broneerija e-maili aadressile ainult juhul, kui broneerija on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Kliendil on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Müüja isikuandmete vastutav töötleja volituse alusel on Maksekeskus AS (reg.kood: 12268475 ) asukohaga Niine tn 11 Tallinn Harjumaa 10414, tel ja e-kiri: support@maksekeskus.ee

Makseviisid

Stuudio35 kodulehel saab stuudioaega osta pangalinkide kaudu Eesti internetipankades: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop.

Ettevõtetele saame vajadusel koostada ka arve, mille alusel on võimalik maksta ülekandega (selleks palun võtke eraldi ühendust).

Klient saab kinnituse broneeringu kohta e-mailile.

Vegcy OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Vegcy OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Kõik makseandmed, sealhulgas makselinkide andmed, vahendab pangani Maksekeskus AS.

Broneeringu tühistamine

Juhul, kui fotosessioon lõpeb varem, kui broneeritud aeg, siis kasutamata jäänud aega ei kompenseerita.

Juhul kui tellija avaldab soovi muuta oma broneeritud aega rohkem kui 48 tundi enne pildistamist, pakub stuudio uut aega ilma lisatasuta. Juhul kui broneeringuni on jäänud vähem kui 48 tundi, pakub stuudio uut sessiooni aega 50% lisatasu eest.

Tellijal on õigus lükata broneeritud aeg edasi mitte kaugemale kui 2 kuud ette ja mitte tihedamini kui 1 kord kuus. Kui broneeringuni on jäänud vähem kui 24 tundi, ei ole broneeringu aega võimalik muuta.

Broneeringute tühistamisel stuudio raha ei tagasta.

Pretensiooni esitamise õigus

Stuudio vastutab broneeritud stuudio lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba stuudio üleandmise hetkel. Broneerijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda koheselt Stuudio poole, saates e-kirja aadressile info@stuudio35.ee või helistada telefonil 55635914

Kui stuudiol on puudused, mille eest Stuudio vastutab, parandab Stuudio puudused koheselt või pakub broneerimiseks uue aja.

Stuudio vastab broneerija kirjalikult esitatud kaebusele 7 päeva jooksul.

Vaidluste lahendamine

Kui kliendil on Stuudio osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@stuudio35.ee.

Kui klient ja Stuudio ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on broneerijal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada kliendi ja Stuudio vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Kliendi kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Klient võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.