PÄEVAKAVA
Kell 10.30 - 17.00

Esimene päev algab sissejuhatusega. Kõigil osalejatel on seejärel võimalus pildistada modelle ja kogeda professionaalse tiimiga koostööd.
Peale lõunat jätkame me pildistamisega.
Gerda Carina jagab oma nippe ning tehnikat, mida ta isiklikult stuudios alati kasutab. Tema eesmärk on näidata, kuidas luua tõeliselt professionaalne ajakirja esikaane foto ning kuidas modelliga luua ühendus, mis aitab kvaliteetsele loomingule kaasa.
Igal inimesel on oma unikaalne stiil ning sellel koolitusel aitame me selle leida ning pildi peal välja tuua.
Koolituse lõppedes lahkub õpilane rohkema enesekindlusega, inspiratsiooniga ja loomulikult uute fotodega portfoolios.
Peale modelli pildistamist tuleb küsimuste voor, kus me arutame kõiki teemasid, mis esile kerkisid.

PÄEVAKAVA
Kell 10.30 - 17.00

Teisel päeval töötleme me ühte fotot eelmisest päevast. Gerda Carina näitab oma isiklikku pilditöötlus protsessi ning me õpime kuidas viimistleda valmis lõpptulemus, mida potentsiaalne klient tulevikus sooviks osta.

Teise päeva lõpus on võimalus kokkuvõtteks Gerda Carinaga õhtusöök süüa ning muljeid jagada ja teiste õpilastega networkida.
Samuti on kõigil õpilastel võimalik ühineda ekslusiivse Facebook grupiga, mis on turvaline keskkond küsimusteks ning edaspidi oma tööde jagamiseks ja tagasiside saamiseks.

Ainult need õpilased, kes on osalenud Gerda Carina algajate kursusel, saavad osa järgnevatest koolitustest edasijõudnutele.