MIDA SELGA PANNA?

 Pildistamine on lähenemas – mida panna selga?

 Naiste kõige suurem küsimus pildistama minnes – Mida selga panna? See on kõige levinum küsimus enne pildistamisele tulemist. Proovime selle postitusega ideid ja mõtteid jagada, mida pildistamisel kanda. Kui aus olla, siis tegelikult ei ole õigeid ega valesid valikuid. Alati tasub mõelda selle peale, millist tulemust saada soovid – romantilist, lõbusat, mõne temaatika või pühaga seoses – võimalusi on lõputult. Aga ikkagi:Mitu rõivakomplekti pildistamisele kaasa võtta?Ära jää kinni vaid ühte lemmikkleiti või rõivakomplekti, mis kodus olles ainuõige valikuna tundub. Olenevalt pildistamise ajast, soovitame kaasa võtta 3-5 komplekt – midagi ajatut, elegantset, vallatut, hetkel moes olevat. See annab võimaluse eksperimenteerida ja proovida erinevaid stiile, kokkuvõttes saada erinevaid pilte ja portreesid pildigaleriisse.Olenevalt valikust haara kaasa ka paar ehtekomplekti, kui oled ehete kandja ja jalanõud, kui pildistad õues või soovid stuudios pildistamisel kasutada. Teadagi tõde, et kontsad teevad naised (ka pildil) sihvakamaks.Kas mõni materjal jääb pildil ilusam kui teine?Eri kangast rõivad jäävad pildile erinevalt ning ühtlasi annavad ka erinevat meeleolu edasi. Siid on kerge ja lendlev, linane maalähedane, puuvillane klassikaline. Tugevamad ja suuremate mustritega kangad soovitame julgematele kandjatele jätta. Pigem võiks eelistada ühetoonilisi rõivaid, siis ei hakka riietus pildil liialt domineerima. Ära karda pildistamisel enda kaela ja õlgasid paljastada ehk võtta kaasa ka midagi avaramat. See lisab naiselikkust ja tulemus võib jääda Sulle endalegi üllatuslikult hea. Ja pea meeles, et pildile jääksid alles Sina ise!

Kas koledaid käevarsi annab riietega peita? Päriselt, see on paljude mure pildistamisele tulles – mul on koledad käed, kas mu käed on ikka peenikesed ja palju sarnaseid muresid. Kui Sa ei soovi „maika“ tüüpi pluusiga olla, siis proovi näiteks ¾ varrukatega versiooni, alati ei pea tervet kätt pluusi alla ära peitma. Heaks lahenduseks on ka kerged poolpikkade varrukatega jakid, mida saab kas niisama õlale toetada või aksessuaarina kasutada. Kui võimalik, siis vali ilma patšokkideta või ekstra pehmendusteta jakk, kuna need lisavad pildi peal suurust veelgi juurde. Ka käte asendiga annab välja palju mängida ja erinevaid poose võtta. Ära karda eksperimenteerida ja proovida, oleme Sulle abiks!Kas vormiv pesu oleks lahendus? Jah, ka pesu valik on pildistamisel oluline. Selle peale ju ju ei tulekski? Vali pesu, milles sa tunned ennast hästi ja mugavalt. Kui plaanid selga panna näiteks heledad püksid või tagant lahtise kleidi, siis vali kindlasti ka vastav pesu. Pükste alt läbipaistev või ilusa lõikega kleidi võib pildi peal rikkuda valesti valitud pesu. Ja kui tunned, et ühe komplekti juurde sobib must pesu ja teise juurde naha tooni, siis võta mõlemad kaasa. Soovides mõnda kohta peita või teistpidi rõhutada, on alati abimeheks ka vormiv pesu, kuid sellega ei tohiks ka üle piiri minna ja liiga võlts tulemust saavutada.Kas peaksin terve riidekapi kaasa võtma? Tõesti, näpunäiteid on mitmeid, mida pildistamise juures silmas pidada. Kuid proovi meeles pidada, et pildistamisel lendab aeg väga kiiresti ja päris tervet riidekappi ei jaksa sa kaasa võtta. Alusta sellest, et millises stiilis pilte või millist meeleolu sa luua tahad. Siis vali 2-3 komplekti, millega sa selle edasi soovid anda. Võid need komplektid koos õige pesu, ehete ja kingadega selga panna ja vaata, kas kõik sobib omavahel. Et kuskilt ei jääks värvilist pesu või sukkpükste serva paistma.

fotostuudio

Igaljuhul ära muretse, ka kohapeal leiame sulle midagi kui vaja.

Long headline to turn your visitors into users
Change the color to match your brand or vision, add your logo, choose the perfect layout, modify menu settings, add animations, add shape dividers, increase engagement with call to action and more. Change the color to match your brand or vision, add your logo, choose the perfect layout, modify menu settings, add animations, add shape dividers, increase engagement with call to action and more. Change the color to match your brand or vision, add your logo, choose the perfect layout, modify menu settings, add animations, add shape dividers, increase engagement with call to action and more. Change the color to match your brand or vision, add your logo, choose the perfect layout, modify menu settings, add animations, add shape dividers, increase engagement with call to action and more.

MIS VEEL?

Kui ma ei taha oma riidekapist midagi selga panna? Kas on tuttav tunne, et ükski hommik ei ole midagi selga panna? Ja te veel räägite pildistamisest, kus soovin kõige kaunim välja näha? Alati ei peagi Sinu riidekapis seda õiget kleiti või rõivakomplekti leiduma. Mõtle, kas oled tuttavatel midagi seljas näinud, mis sobiks sulle ideaalselt ja küsi, kas tohid seda pildistamiseks laenata. Usume, et laenajal ei ole maitsva koogi või õhtusöögi vastu midagi ja kleit võibki üheks õhtuks sinu olla 🙂Samuti on mitmeid laenutusi või ka brände, kelle käest on võimalik pildistamiseks riideid laenutada. Ja kui tuled suurema seltskonnaga, siis saad lausa terve stange kauneid kleite kohale tellida. Kui hätta jääd, siis küsi, anname sulle paar head vihjet! Juuksed, meik – mida veel?Üks, mille peale paljud enne pildistamist ei mõtle, on juuksed. Just juuksuris käimine nädal või kaks enne pildistamist. Kahju oleks hiljem piltide pealt näha, et juuksejuur oli välja kasvanud ja see rikkus kogu ilu. Seega ole seekord kavalam ja planeeri juuksuri aeg umbes nädal enne pildistamist. Ja kas teadsid, et foto sööb osa jumestusest pildi peal ära. Siin ei kehti reegel „less is more“. Pigem pisut rohkem, et stuudiovälk kaunist jumestust näolt ei pühiks. Kui sa igapäevaselt väga jumestust ei kanna või tunned, et seekord võiks selle eest keegi teine hoolitseda, siis anna meile märku, teeme koostööd mitme tubli jumestajaga.

tüdrukuteõhtu