STUUDIO 35 KOOLITUSED

Stuudio 35 -suurepärane koht , kus õppida fotograafiat.  Fotoaparaadiga kui ka telefoniga.

Koolitused

Mis me pakume?

Fotograafia ja fototurundus koolituse eesmärgiks on anda osalejatele vajalikud teadmised ja praktilised oskused nii pildistamiseks kui ka fotodega töötamiseks.
Sobib hästi fotograafiaga tegelemisest huvitatutele või fotosi vajaminevale töötajale või ettevõttele.

Stuudiofotograafia  koolitus

Koolitus on mõeldud fotograafidele, kes soovivad saada kindlust, et iseseisvalt stuudios toimetada. Kursuse raames vaatame läbi kõik vajalikud sammud, et iseseisvalt valgust seada ning välkudega toimetada.

Anname ülevaate, kuidas erinevate taustade puhul on mõistlik paigutada valgust ning kuidas on võimalik luua erinevaid valgusefekte (nt mustrid ja põnevad varjud, värvikiled või kuidas hoopis valge taust mustaks pildistada).

Lisaks oskuslikule valguse seadmisele on oluline ka töö modelliga. Et ennast stuudios veelgi kindlamini tunda jagab meie õpetaja teiega oma nippe, kuidas koostöös modelliga saada parim valgustatud tulemus oma pildile.

LOE LÄHEMALT

Turundusfotograafia koolitus

Koolitusel saad teada kuidas kõnetada fotode abil sihtgrupi ning jutustada neile oma ettevõtte lugu. Selleks, et sinu ettevõtte pildikeel oleks sinu ettevõtte nägu, vaatame koos üle meetodid, kuidas luua omanäoline ettevõtte. Koolitusel leiad nippe ja saad näpunäiteid, kuidas süsteemsemalt üles ehitada sotsiaalmeedias enda ettevõtte turundust.   

Koolituse läbinu teab millist rolli mängib ettevõtte bränd turunduses ning oskab toetada selle kujundamist. Teab kuidas luua omanäolist pildikeelt ja oskab kasutada erinevaid pildistamise meetodeid, et luua emotsionaalseid pilte. Oskab iseseisvalt luua sotsiaalmeedia reklaame ja stiliseerida postitusi.

LOE LÄHEMALT

Maksumus

Stuudiofotograafia koolitus  – 150 EUR + KM

Stuudiofoto koolitus  – 100 +KM

Koolitajad

Koolitus

Koolitus toimub väikeses grupis ( kuni 7 inimest).Kursusel osalemiseks ei ole  vajalik arvuti ja fotoaparaadi olemasolu. Individuaalne lähenemine on ajaliselt ja temaatiliselt paindlik  ja iga inimese eelteadmisi,  vajadusi ja omandamise tempot arvestav. Kui tunned koolituse vastu huvi, siis anna sellest meile teada.

Kirjuta meile