STUUDIO 35 KOOLITUSED

Stuudio 35 pakub võimalust fotoalaste teadmiste ja oskuste laiendamiseks. Meie koolitused sobivad suurpäraselt fotohuvilistele olemasolevate oskuste täiendamiseks, kui ka ettevõtjatele, kes soovivad tootele või brändile läbi fotokunsti turunduslik eelise andmist.

Koolituste InfoKoolitajad
Koolitused

Mis me pakume?

Kuidas pildistada nii, et fotod räägiksid lugusid ja lummaksid vaatajaid? Kuidas seadistada kaamerat ja töödelda fotosid viisil, et värvid ärkaksid ellu ja varjudesse tekiks hingus, et foto moodustaks terviku või ärataks hoopis vastupandamatu uudishimu kaadrist välja jääva järele? Kuidas luua fotosid, millele lihtsalt ei saa laiki panemata jätta ning mis muudavad Sinu ettevõtte kliendid selle paadunud fännideks?

Just sellistele küsimustele mõeldes oleme kokku pannud Stuudio 35 mitmekülgse koolituskava. Meie koolitused sobivad hästi nii fotograafiahuvilisele, kes soovib enda teadmisi laiendada ja pildistamisoskust mitmekülgselt lihvida, kui ettevõttele või personalile, et tootele või brändile läbi fotokunsti turunduslik eelis anda.

Kui see oled Sina, on meie fotograafia- ja fototurunduskoolitus mõeldud just Sulle! Stuudio 35 koolitusi pakuvad pikaajaliste ja mitmekülgsete fotograafiagakogemustega koolitajad. Kohandame koolituse täpselt Sinu soovide ja eelnevate kogemuste järgi, et saaksid sellest maksimaalselt kasu, mistahes fotograafia valdkonnas vilumust suurendada soovid, alates parima kompositsiooni leidmisest kuni järeltöötluse, visuaalturunduse ja fotoaparaadi seadistamiseni välja. 

Miks meiega õppida?

Pildista nagu proff

Et fotod saavutaksid tehnilise täiuse, on vaja selgeks saada fotograafia algtõed ning aparaadi õige seadistamine (isegi, kui pildistad nutiseadmega). Nii muutub töövahend Sinu loomingulisuse käepikenduseks. Hästi pildistama saab õppida vaid pildistades, seetõttu on meie koolitustes lisaks teooriale võrdselt tähtsal kohal ka praktika ning koolituse järgne tugi.

Pane oma pildid kõnelema

Tehniliselt korrektne pilt on hea fotograafia üheks oluliseks võtmeks. Et aga foto oleks enamat, kõnetaks vaataja sisekaemust ja haaraks tähelepanu, sellest üksi ei piisa. Õpetame Sulle, kuidas näiteks valgust saab kasutada kompositsiooni osana ning värvide ja varjudega mängida nii, et pildid ellu ärkaksid. Paneme oma koolitustes rõhku sellele, et õpiksid oma loovust maksimeerima ning looma kõnekaid ja isikupäraseid fotosid.

Sinu näoga koolitus

Oleme oma koolitused üles ehitanud mõeldes Sinu soove ning vajadusi silmas pidades. Meie prioriteet on Sind toetada ja suunata, et saaksid selgeks selle, mida tulid õppima ning tunneksid ennast meie käe all hästi! Kui näiteks teistega koos õppimise tempo on Sinu jaoks liiga kiire või soovid üks ühele nõustamist, on lahendused ainult kokkuleppimise kaugusel!

Stuudiofotograafia  koolitus

Koolitus on mõeldud fotograafidele, kes soovivad saada kindlust, et iseseisvalt stuudios toimetada. Kursuse raames vaatame läbi kõik vajalikud sammud, et iseseisvalt valgust seada ning välkudega toimetada.

Anname ülevaate, kuidas erinevate taustade puhul on mõistlik paigutada valgust ning kuidas on võimalik luua erinevaid valgusefekte (nt mustrid ja põnevad varjud, värvikiled või kuidas hoopis valge taust mustaks pildistada).

Lisaks oskuslikule valguse seadmisele on oluline ka töö modelliga. Et ennast stuudios veelgi kindlamini tunda jagab meie õpetaja teiega oma nippe, kuidas koostöös modelliga saada parim valgustatud tulemus oma pildile.

Loe lähemalt

Turundusfotograafia koolitus

Koolitusel saad teada kuidas kõnetada fotode abil sihtgrupi ning jutustada neile oma ettevõtte lugu. Selleks, et sinu ettevõtte pildikeel oleks sinu ettevõtte nägu, vaatame koos üle meetodid, kuidas luua omanäoline ettevõtte. Koolitusel leiad nippe ja saad näpunäiteid, kuidas süsteemsemalt üles ehitada sotsiaalmeedias enda ettevõtte turundust.   

Koolituse läbinu teab millist rolli mängib ettevõtte bränd turunduses ning oskab toetada selle kujundamist. Teab kuidas luua omanäolist pildikeelt ja oskab kasutada erinevaid pildistamise meetodeid, et luua emotsionaalseid pilte. Oskab iseseisvalt luua sotsiaalmeedia reklaame ja stiliseerida postitusi.

 

Loe lähemaltTutvu õppekavaga

Tootefotode pildistamine telefoniga

Telefoniga oskab pildistada igaüks, aga kuidas seda teha nii, et sinu tootepildid toetaksid brändi kujunemist ning räägiks lugu, mis tõmbab klientide tähelepanu? 

Fotograafina tundus see meile põnev väljakutse ja otsustasime asja lähemalt uurida. Kuna enamasti jagatakse pilte enda toodetest just sotsiaalmeedias, siis telefoniga pildi tegemine on igati asjakohane – see on kiire ja mugav ning mis kõige tähtsam, telefon on ju alati käepärast võtta.

Loe lähemaltTutvu õppekavaga

Koolitajad

Koolitajad on oma ala professioonaalid ja teevad oma tööd suure armastusega.

Individuaalkoolitused kokkulepel.

Kirjuta info@stuudio35.ee

Koolitajad

Koolitus

Koolitused toimuvad väikestes gruppides ( kuni 7 inimest). Kursustel osalemiseks ei ole vajalik arvuti ja fotoaparaadi olemasolu. Individuaalne lähenemine on ajaliselt ja temaatiliselt paindlik  ja iga inimese eelteadmisi,  vajadusi ja omandamise tempot arvestav. Kui tunned koolituste vastu huvi, siis anna sellest meile teada.

Kirjuta meile