Sotsiaalmeediavisuaalid

Sotsiaalmeedias on loodud suurepärane võimalus tasuta või siis väheste rahaliste vahenditega oma ettevõtte nähtavust tõsta.

Luues orgaaniliselt huvitavat ja kaasahaaravat sisu, hakkab see ise levima – ilma, et peaks peale maksma. Selles peitubki sotsiaalmeedia üks suurim võlu. Visuaalset sisu jagatakse sotsiaalmeedias 40 korda rohkem, kui muud tüüpi sisu. Meie aitame Sul luua enda ettevõtte näoga originaalseid ja professionaalselt viimistletud visuaale ning haldame soovi korral ka Sinu kanaleid.

fotostuudio
stuudio35

30+1

Selles paketis võid arvestada ühe pildi ja ühe Facebooki või Instagrami story-ga igaks päevaks. Meie postitame erinevates sotsiaalmeedia kanalites sisu ise Sinu lehele, alustades Facebookist kuni Pinterestini ja Sinu ülesanne on vaadata, kuidas jälgijaskond kasvab.


30

Ka sellest paketist leiad visuaali igaks päevaks aga seda ilma story loomiseta. Samuti jääb siin postitamine Sinu ettevõtte töötajate hooleks.


15

Selles paketis loome Sulle kvaliteetse pildimaterjali postitamiseks üle päeva. Pakett sisaldab 15 läbimõeldud visuaali teie ettevõtte jaoks ühe kalendrikuu sees.

Sotsiaalmeedia GIF

Lisaks lummavatele ja Sinu ettevõtte näoga liikumatutele kaadritele, pakume ka sotsiaalmeedia video teenust. Liikuv pilt on ideaalne viis eristuda ja oma sotsiaalmeediavoogu midagi enamat lisada. Telli meilt täpselt meediakanalisse suunatud video. Toodame Sinu ettevõttele liikuva pildi kas video või GIF-i näol, mis täiendab ja sobitub ideaalselt ülejäänud meediavoogu