Stuudio35 – parim valik fotograafe, meigikunstnike ja stiliste igale projektile

Tootefotod

Turundusvideod

Turundusfotod

Brändifotod

Koolitused

Üritused

Oleme Stuudio35 meeskonnaga tegutsenud juba üle 5 aasta.
Stuudio35 alustas eesmärgiga  luua mitmekesine ja loominguline stuudio, kus mitmed andekad fotograafid saaksid pakkuda oma teenust.  Läbi stuudio oleme leidnud mitmeid ettevõtteid, kes vajavad visuaalseid lahendusi oma ettevõttele ning meie oma mitmekesise fotograafide valikuga oleme saanud pakkuda mitmeid  erinevaid visuaalseid  lahendusi.

35

Stuudio 35 on arenenud selle  viie aasta jooksul visuaalseks agentuuriks ehk pakub ettevõtetele visuaalseid lahendusi. Spetsialiseerume tootefoto, ametiportree ning turundusfoto -ning videole. Meie stuudio koondab palju erinevaid fotograafe, stiliste ning jumestuskunstnike.  Samuti on meil oma talendiotsija  ning lokatsiooni haldur. Pakkume nii terviklahendusi kui ka tükkitööd.

35

Stuudio 35 teine  suund on koolitused – meie soov on aidata alustavaid ettevõtjaid tootma esialgseid turundus/ tootefotosi oma ettevõttele. Alustavale ettevõtjale käib üle jõu – rahaliselt palgata professioonaalseid fotograafe ning seetõttu pakkub stuudio 35  koolitusi , kuidas ka telefoniga toota  sotsiaalmeedia või tootefotosi.a

Tehtud töid